Nasze marki

appcreo.pl

Specjalizujemy się w kreowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone dla klientów z Polski i zagranicy, przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych, posiadających ciekawe pomysły. Wykorzystujemy najnowsze technologie i jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w naszej branży. Jesteśmy w 100% zaangażowani w każdą zleconą aplikację mobilną, ponieważ pracujemy kreatywnie z pasją i lubimy robić to co robimy. Nasza praca polega na kompleksowym podejściu do zlecenia aplikacji mobilnej od podstaw. Wykonujemy aplikacje natywne oraz hybrydowe – w zależności od oczekiwań klienta.

shopcreo.pl

Specjalizujemy się w rozwiązaniach e-commerce, obejmujących doradztwo, projektowanie oraz wdrożenie i wsparcie – sklepów internetowych, sprzedażowych aplikacji mobilnych oraz zaawansowanych platform sprzedażowych. Bazujemy na autorskich rozwiązaniach – kodujemy sklep od podstaw według preferencji klienta, bądź wykorzystujemy rozwiązania opensource takie jak PrestaShop / Magento / WooCommerce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w kompleksowym budowaniu sklepów internetowych stworzymy dla Ciebie finalny produkt, który będzie cieszył się dużym zainteresowaniem.

itcomputerpartner.pl

Agencja interaktywna It Computer Partner to sprawnie funkcjonująca i dynamicznie rozwijająca się firma, która od wielu lat nieprzerwanie wspiera swoich klientów. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o najnowsze, zaawansowane technologie pojawiające się stale na rynku informatycznym – tutaj każda reakcja na zmiany w trendach informatycznych jest bardzo szybka! Z usług agencji interaktywnej It Computer Partner skorzystać mogą zarówno klienci z całej Polski, jak i zagraniczni, klienci indywidualni, małe i duże przedsiębiorstwa. Wszystkie zatrudnione tu osoby posiadają dużą wiedzę informatyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem w branży oraz bogate zaplecze techniczne. Kompleksowość firmy w zakresie oferty wyróżnia się dzięki uzdolnionym oraz doświadczonym programistom, grafikom, pozycjonerom, specjalistom do spraw social media oraz marketingu.