Nasze usługi

Strony internetowe

Strona internetowa to dziś konieczność każdego przedsiębiorstwa. Wiemy jak ważne jest przyciągnięcie uwagi Użytkowników, dlatego prodjektując stronę www stawiamy na indywidualny, unikalny projekt graficzny. Nie korzystamy z gotowców, dla każdego klienta projektujemy, programujemy i wdrażamy witrynę od początku.

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o sprawdzone rozwiązania, stawiamy na opensource - PrestaShop, WooCommerce lub tworzymy sklepy autorsko, indywidualnie do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wdrożyć każdy moduł, który ułatwi Użytkownikowi oraz klientowi obsługę sklepu internetowego.

Aplikacje mobilne

Specjalizujemy się w kreowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone dla klientów z Polski i zagranicy, przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych, posiadających ciekawe pomysły. Wykorzystujemy najnowsze technologie i jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w naszej branży.

UX/UI

Stawiamy na tworzenie UX/UI przed rozpoczęciem projekty grfaficznego. Budowanie makiet i prototypów UX/UI to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Tworząc makiety dbamy o doświadczenia użytkowników, jak będą postrzegali finalny produkt, aby w łatwy sposób znaleźli potrzebne informacje, skupili wzrok na ważnych aspektach.

Projekty graficzne

Graficy w naszej firmie bazują na aktualnych trendach światowych. Tworzymy witryny, aplikacje, grafiki reklamowe, które są funkcjonalne, dobrze przemyślane oraz odpowiednio poukłade pod względem UX/UI. Unikalny wizerunek firmy jest dla nas bardzo ważny, kreujemy projekty tak aby wspierać branding klienta.

Kioski samoobsługowe

Tworzymy kioski samoobsługowe dopasowanych do potrzeb i specyfiki branży klientów. Zajmujemy się projektem kompleksowo - projektowaniem, programowaniem, wdrażaniem oraz budowaniem kiosków samoobsługowych. Stawiamy na łatwość w obsłudze, czytelność i prostotę.

Sztuczna inteligencja AI

Sztuczna inteligencja to nieodłądzny element dzisiajeszej rzeczywistości - machine learning oraz rozszerzona rzeczywistość. Projekty te wykonują zadania i sukcesywnie usprawniają działanie i wydajność przedsiębiorstw naszych klientów. Powszechność rozwiązań i narzędzi opartych na sztucznej inteligencji to szereg korzyści.

Generalny wykonawca projektów IT oraz IOT

Bazując na doświadczeniu staliśmy się generalnym wykonawcą wielu projektów IT oraz IOT. Dla naszych klientów łączymy urządzenia, maszyny, aplikacje, systemy webowe w jedną działającą całość. Projektujemy, wdrażamy oraz utrzymujemy projekty wykorzystując potencjał tej dominującej dziś technologii.

Reklama internetowa Google Ads, SM Ads

Zajmujemy się reklamą opierającą się o Google Ads oraz Social Media Ads. Skupiamy się na pomocy w zwiększeniu zysków klienta poprzez zwiększenie rozpoznawalności marki oraz ruchu na witrynie. Docieramy do właściwych użytkowników, zainteresowanych tematyką strony, produktami, konkretną usługą.

Hosting i domena

Oferujemy naszym klientom zakup domeny oraz hostingu - utrzymanie na serwerze. Proponujemy pakiety dostosowane do potrzeb klienta i wymagań wytryny internetowej. Zapewniamy administrację domeną oraz serwerem, wdrażamy certyfikaty SSL.