Oferta
Stworzymy oprogramowanie dla Twojej firmy - od podstaw przez wdrożenie aż po utrzymanie!
Jesteśmy tu, aby zrealizować Twój pomysł, pomóc w stworzeniu solidnego planu i opracować wyjątkowy produkt oprogramowania, który odpowiada Twoim potrzebom. Po wdrożeniu nie zostawiamy Cię samego. Chętnie utrzymamy Twoje rozwiązanie i będziemy je rozwijać.
  • strony www
  • sklepy www
  • serwisy www
  • CRM / ERP
  • gry HTML

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa to dziś konieczność każdego przedsiębiorstwa.

Nasza firma oferuje tworzenie profesjonalnych stron internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizujemy się w projektowaniu responsywnych stron, które doskonale wyglądają zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach. Zajmujemy się również optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz integracją z narzędziami analitycznymi.

Wykonywane strony są zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu stron internetowych, a także zgodnie z zasadami SEO, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Zajmujemy się również konserwacją i aktualizacją stron internetowych, aby zapewnić ich nieprzerwaną działalność.

Tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy tworzenie sklepów internetowych dla firm, które chcą sprzedawać swoje produkty online. Nasze sklepy są projektowane z myślą o prostocie obsługi i przystępności dla klientów, a także zgodnie z najnowszymi trendami w designie sklepów internetowych.

W naszej ofercie znajduje się również integracja z najpopularniejszymi platformami płatniczymi oraz systemami logistycznymi, co ułatwia zarządzanie zamówieniami i wysyłką produktów. Dodatkowo, oferujemy optymalizację sklepów pod kątem wyszukiwarek internetowych, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług sklepu internetowego.

Tworzenie serwisów internetowych

Oferujemy tworzenie profesjonalnych serwisów internetowych dla firm i klientów indywidualnych. Nasze serwisy są zaprojektowane z myślą o dostarczeniu użytkownikom treści i informacji w sposób intuicyjny i atrakcyjny wizualnie. W naszej ofercie znajduje się również integracja z różnymi narzędziami analitycznymi i społecznościowymi, które pomogą w śledzeniu ruchu na stronie oraz umożliwią łatwe udostępnianie treści.

Ponadto, oferujemy optymalizację serwisów pod kątem wyszukiwarek internetowych, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług serwisu internetowego.

Tworzenie systemów CRM/ERP

Oferujemy tworzenie systemów CRM i ERP dla firm, które potrzebują narzędzi do zarządzania procesami biznesowymi oraz relacjami z klientami. Systemy te umożliwiają śledzenie danych dotyczących klientów, zamówień, sprzedaży i innych procesów wewnętrznych, a także ułatwiają koordynację działań między różnymi departamentami firmy.

Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta, a także zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze i intuicyjnym interfejsie. W ofercie posiadamy również integracje z innymi systemami, jak również zapewniamy szkolenie dla personelu, aby umożliwić skuteczne wdrożenie i wykorzystanie systemów CRM i ERP. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

gry HTML

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie tworzenia gier HTML. Nasz multidyscyplinarny zespół składa się z doświadczonych programistów i kreatywnych projektantów, którzy łączą swoje siły, aby dostarczać niezapomniane wrażenia dla graczy. Nasz zespół programistów ma doświadczenie w pracy z najnowszymi technologiami webowymi, takimi jak HTML5, CSS3 i JavaScript. Dzięki tym technologiom tworzymy gry, które nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale także oferują płynną i angażującą rozgrywkę.

Przykładamy wielką wagę do szczegółów, dbając o płynność rozgrywki, atrakcyjną grafikę i intuicyjne interfejsy. Nasze gry działają na różnych platformach, zapewniając zabawę na każdym urządzeniu.

Zobacz więcej naszych realizacji portfolio

WEB - realizacje

JAROCIN.pl

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA | POS

321transfer.com

Serwis WWW | APLIKACJA MOBILNA

Bauking

STRONA INTERNETOWA - www.bauking.pl

MASTER CLIMATE SOLUTIONS

Aplikacja Mobilna | CRM

Germania Mint

Aplikacja Mobilna | CRM | NFC

Klienci o nas

Wszelkie elementy aplikacji mobilnej zostały wykonane z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i skupieniem na naszej satysfakcji.

Dziękujemy przede wszystkim za częste doradztwo i wdrażanie funkcjonalnych rozwiązań.

Obecnie korzystamy z ciągłego wsparcia w zakresie wdrażania kolejnych funkcji w aplikacji. Polecamy!

Robert ZmudaHebrock Polska Sp. z o.o.

Firma ta wykonała dla nas sklep internetowy market-rolniczy.pl. Firma okazała się być wysoce profesjonalna, odpowiedzialna oraz godna zaufania.

Z ich usług korzystamy od dłuższego czasu i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.

Marcin SzymczakMAR-ROL

Współpraca naszej firmy Eisystem z firmą INVESTIT SYSTEMS trwa już ponad 5 lat. w tym czasie udało się nam wspólnie zrealizować wiele projektów, między innymi:

- generator publikacji
- dziesiątki gier HTML
- kilka stron internetowych
- ekosystem dla naszych klientów.

Firma zawsze uczestniczyła w projektach ze 100% zaangażowaniem i proponował ciekawe rozwiązania technologiczne.

Polecam współpracę.

Marczello GeorgiewEiSYSTEM