Blog

Mieliśmy zaszczyt pojawić się w publikacji pt. „Historia pisana gospodarczym sukcesem” wydanej przez Jarocińską Oficynę Wydawniczą. Książka pojawiła się w związku z przypadającą w roku 2018 100-letnią rocznicą odzyskania niepodległości przez nasz kraj.

W publikacji opisane zostały historie firm z gminy Jarocin, które osiągnęły sukces.

Internet to przyszłość – oni już tam są

INVESTIT Systems Sp. z o.o.
ul. NSZZ Solidarności 10
63-200 Jarocin
Tel. 783-477-243

Historia

Kiedy w roku 2010 powstawała firma, jej głównym obszarem działania było tworzenie stron i sklepów internetowych oraz poligrafia. Od samego początku klient mógł liczyć na kompleksową obsługę: od zaprojektowania produktu, programowania, przez jego wdrożenie, aż do obsługi serwisowej. W pierwszym okresie działalności firma miała dwóch pracowników. Rozwijała się bardzo prężnie i dlatego w 2016 została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Teraźniejszość i przyszłość

Obecnie firma działa dwutorowo, ma bogatą ofertę zarówno dla małego, lokalnego przedsiębiorcy, który nie musi posiadać zaawansowanego systemu typu ERP/CRM, ale niezbędny jest mu taki, który
zaspokoi jego potrzeby. Jak i dużych potentatów rynku polskiego i zagranicznego. Żeby sprawnie zarządzać nowoczesną firmą trzeba wykorzystać możliwości branży IT, która oferuje przyszłościowe rozwiązania, czasem konieczne już dziś. Spółka ma wypracowaną renomę opierającą się na jakości usług oraz nadal na pełnej kompleksowej obsłudze. Klient otrzymuje zrealizowane zamówienie i wsparcie we wdrażaniu produktu.

IT COMPUTER PARTNER posiada w swojej ofercie: tworzenie stron, sklepów internetowych, serwisów, portali. Tworzą również systemy i programy dedykowane konkretnym zagadnieniom z zakresu internetu rzeczy oraz oferują obsługę Google Adwords, pozycjonowania i hostingu. Tworzą aplikacje mobilne hybrydowe i natywne na system Android, iOS, Windows Phone, przeznaczone do użytku wewnętrznego firm lub do dalszej odsprzedaży klientom masowym. Wyposażając mniejsze przedsiębiorstwa w systemy ERP, CRM działające online lub offline, starają się jednocześnie przekazać informację, że to produkt dla każdej firmy, nawet małej. To znak czasu i już za chwilę konieczność, która pozwala na usprawnienie zarządzania, a co za tym idzie obniżenie kosztów – nakłady poniesione na modernizacje informatyczne zwracają się bardzo szybko.

Firma zatrudnia wielu specjalistów, którzy kodują, programują i wytwarzają oprogramowanie. Dodatkowo, dbając o utrzymywanie produktu, zapewniają usuwanie błędów, serwisowanie programu,
ewentualną modernizację. Zespół, oprócz programistów składa się również z grafików komputerowych, specjalistów od social media i SEO oraz copywriterów. Innowacyjność systemów, realizowanych projektów sprawia, że w branży firma jest już w przyszłości, która będzie należała niewątpliwie do rozwiązań wykorzystujących internet rzeczy. – Śledząc potrzeby rynku – mówi Daniel Stempniak Prezes Spółki INVESTIT Systems- oferujemy naszym klientom usługi programowania urządzeń, które dziś są jeszcze dość innowacyjne, ale już za chwilę staną się koniecznością. Przewagą firmy nad konkurencją jest sprawnie wykonywana analiza biznesowa systemów IT oraz profesjonalne doradztwo.